Вітаю Вас Гість | RSS
Пн
2018-08-20, 23:12
сайт Сахновщинської селищної ради
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Погано
3. Жахливо
4. Добре
5. Непогано
Всього відповідей: 9

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Листопад » 18 » Вибори до Сахновщинської селищної ради відбулися
10:51
Вибори до Сахновщинської селищної ради відбулися

Відповідно до Закону України "Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост", 25 жовтня 2015 року відбулися вибори селищного голови та депутатів Сахновщинської селищної ради.

Рішенням Сахновщинської селищної ради на її території було утворено 26 виборчих округів.

Для підготовки та проведення виборів Сахновщинського селищного голови та депутатів Сахновщинської селищної ради Сахновщинською районною виборчою комісією Харківської області було створено Сахновщинську селищну виборчу комісію та 8 дільничних виборчих комісій.

До уточнених списків  голосування було внесено 7100 виборців, з них взяло участь у голосуванні 2679 чоловік, що становить 37,73 відсотків.

Сахновщинською селищною виборчою комісією Сахновщинського району Харківської області було зареєстровано 10 кандидатів на посаду Сахновщинського селищного голови та 64 кандидати в депутати Сахновщинської селищної ради.

До бюлетенів для голосування було внесено 61 кандидат в депутати Сахновщинської селищної ради та 10 кандидатів на посаду селищного голови.

На підставі протоколів дільничних виборчих комісій, Сахновщинська селищна виборча комісія повідомляє, що за підсумками виборів Сахновщинського селищного голови переміг Сидоренко Віктор Володимирович.

Депутатський склад Сахновщинської селищної ради:

                                                                                 Сидоренко Сергій Вадимович (виборчий округ №1)

                                                                                  Ткаченко Володимир Миколайович (виборчий округ №2)

                                                                                  Клименко Лариса Вікторівна (виборчий округ №3)

                                                                                 Крикля Григорій Михайлович (виборчий округ №4)

                                                                                 Бондар Володимир Анатолійович (виборчий округ №5)

                                                                                  Демченко Юрій Іванович (виборчий округ №6)

                                                                                  Малюк Володимир Олексійович (виборчий округ №7)

                                                                                  Олєйнік Юлія Вікторівна (виборчий округ №8)

                                                                                  Штефа Олександр Анатолійович (виборчий округ №9)

                                                                                  Касяненко Сергій Федорович (виборчий округ №10)

                                                                                  Алєксєєва Марина Володимирівна (виборчий округ №11)

                                                                                   Водолага Євгенія Сергіївна (виборчий округ №12)

                                                                                   Рубан Олександр Михайлович (виборчий округ №13)

                                                                                  Роман Володимир Іванович (виборчий округ №14)

                                                                                  Корінна Руслана Василівна (виборчий округ №15)

                                                                                   Кунденко Григорій Петрович (виборчий округ №16)

                                                                                   Коба Володимир Васильович (виборчий округ №17)

                                                                                   Приходько Віра Володимирівна (виборчий округ №18)

                                                                                    Мороховець Руслан Сергійович (виборчий округ №19)

                                                                                    Корінний Володимир Степанович (виборчий округ №20)

                                                                                    Скляр Тамара Дмитрівна (виборчий округ №21)

                                                                                    Лобанова Раїса Олексіївна (виборчий округ №22)

                                                                                     Маленкевич Галина Миколаївна (виборчий округ №23)

                                                                                     Філоненко Олексій Олександрович (виборчий округ №24)

                                                                                     Кривенко Едуард Георгійович (виборчий округ №25)

                                                                                      Шуклін Олександр Олександрович (виборчий округ №26).

Переглядів: 159 | Додав: Виктор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2018
    Створити безкоштовний сайт на uCoz