Вітаю Вас Гість | RSS
Чт
2021-06-24, 19:18
сайт Сахновщинської селищної ради
Головна Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Погано
3. Жахливо
4. Добре
5. Непогано
Всього відповідей: 9

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Витяг із Закону України

"Про засади запобігання і протидії корупції"

Стаття 12. Фінансовий контроль

1. Суб’єкти декларування, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

Суб’єкти декларування, які не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою, подають таку декларацію за звітний рік до 31 грудня. Суб’єкти декларування, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Суб’єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом.

2. Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік Президента України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України, Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України, Голови та суддів Конституційного Суду України, Голови та суддів Верховного Суду України, голів та суддів вищих спеціалізованих судів України, Генерального прокурора України та його заступників, Голови Національного банку України, Голови Рахункової палати, Голови та членів Вищої ради юстиції, членів Центральної виборчої комісії, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, перших заступників та заступників міністрів, заступників міністрів - керівників апаратів, керівників інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим та їх заступників, членів колегіальних державних органів (комісій, рад), сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті (у разі її утворення), районної, обласної ради та їх заступників, керівників виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад та їх заступників, секретаря сільської, селищної, міської ради підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах або опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування. Відповідні відомості, розміщенні на офіційних веб-сайтах державних органів та органів місцевого самоврядування, оприлюднюються на термін не менше одного року.

Відомості щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта громадянина України, а також реєстрації місця проживання, дати народження декларанта, місцезнаходження об’єктів, які наводяться в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, є інформацією з обмеженим доступом та оприлюдненню не підлягають.

3. У разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента така особа зобов'язана в десятиденний строк письмово повідомити про це орган доходів і зборів за місцем проживання із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.

4. Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, та відомостей, передбачених частиною третьою цієї статті, затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до вимог, встановлених законом.

5. Особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної в пункті 1 та підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому законом порядку декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

6. З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, уповноваженими підрозділами проводяться:

1) перевірка фактів своєчасності подання декларацій;

2) перевірка декларацій на наявність конфлікту інтересів;

3) логічний та арифметичний контроль декларацій.

7. Перевірка факту своєчасності подання декларації здійснюється протягом п’ятнадцяти робочих днів з дня, у який така декларація повинна бути подана.

8. Перевірка декларації на наявність конфлікту інтересів суб’єкта декларування здійснюється протягом тридцяти днів з дня подання декларації і полягає у порівнянні службових обов’язків суб’єкта декларування з його та членів його сім’ї фінансовими інтересами.

9. Логічний та арифметичний контроль декларації здійснюється протягом тридцяти днів з дня подання декларації у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, відповідальним за формування державної податкової політики, та Міністерством юстиції України.

У разі виявлення під час перевірки декларації арифметичних або логічних помилок уповноважений підрозділ невідкладно письмово повідомляє про це відповідного суб’єкта декларування, який має право протягом п’яти днів з дня отримання такого повідомлення подати уповноваженому підрозділу письмове пояснення та/або виправлену декларацію.

У зв’язку з проведенням логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єкта декларування уповноважений підрозділ має право робити запити до державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності щодо зазначених відомостей.

Державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, яким надіслано запит уповноваженого підрозділу, зобов’язані не пізніше десяти робочих днів з дня отримання запиту подати копії необхідних документів або відповідну інформацію.

10. У разі встановлення за результатами передбачених цією статтею перевірок ознак правопорушення уповноважений підрозділ письмово повідомляє керівника відповідного державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим, його апарату, органу місцевого самоврядування, юридичної особи публічного права та правоохоронні органи";

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

            Відповідно до законодавства України  Сахновщинський  селищний  голова  В.В. Сидоренко   подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014-й рік.

            Згідно з декларацією, загальна сума його сукупного доходу становить 56315 грн., у тому числі  заробітна плата – 56315 грн.  Володіє  земельною ділянкою  2446 кв. м..

 Доходи членів сім”ї – 87552 грн.

            Сім”ї  В. В. Сидоренка належить приватний будинок площею  109,6 кв. м., гараж площею 26,6 кв. м., автомобіль ЗАЗ – sens, 2012 р. випуску (об’єм двигуна – 1300 куб. см.).

Сидоренко В.В. є власником автомобіля  KIA « RIO», 2007 р. випуску (об’єм двигуна -  1400 куб. см.)

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

            Відповідно до законодавства України секретар селищної ради Журавель Віктор Іванович подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік.

Згідно з декларацією, загальна сума його сукупного доходу становить72888 грн.., у тому числі: заробітна плата 45592 грн.., педагогічна діяльність 4030 грн.., пенсійні виплати 23266 грн.. Доходи членів сім’ї становлять 73274 грн..

 

           Сім’ї Журавля В.І. належить житловий будинок, загальною площею 102,0 кв.м., У власності мають квартиру, загальною площею 46,2 кв.м., де проживають його батьки.  Він являється власником автомобіля Geely Emgrand -7 2013 року випуску (об’єм двигуна 1498 куб.см.).

           Дружина, Журавель К.І. має у власності земельну ділянку 2,0 га., являється власником автомобіля «Москвич-412» 1983 року випуску.

       

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

            Відповідно до законодавства України заступник Сахновщинського селищного голови  по виконавчій роботі  С.М. Лимар   подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014-й рік.

            Згідно з декларацією, загальна сума його сукупного доходу становить 66037 грн., у тому числі  заробітна плата – 55839 грн., дохід від передачу в оренду  майна – 10198 грн. Володіє земельним  паєм  7,08  га  на правах  спадщини  та земельною ділянкою 1017 кв. м..

 Доходи членів сім”ї – 73167 грн.

            Сім”ї  С. Лимаря належить приватний будинок площею 48,5 кв. м.  Він є власником автомобіля  ХЮНДАЙ « J 10», 2008 р. випуску (об’єм двигуна -  1086 куб. см.)

             Сума коштів на рахунках у банку у  С. Лимаря  6225 грн.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ від 07.04.2016 р.

            Відповідно до законодавства України  Сахновщинський  селищний  голова  В.В. Сидоренко  подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015-й рік.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2021
    Створити безкоштовний сайт на uCoz