Вітаю Вас Гість | RSS
Сб
2020-05-30, 03:59
сайт Сахновщинської селищної ради
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Погано
3. Жахливо
4. Добре
5. Непогано
Всього відповідей: 9

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Січень » 14 » ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА 2013 РІК
14:22
ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОБОТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА 2013 РІК

 Про виконання плану роботи
Сахновщинської селищної ради за 2013 рік.

    Протягом 2013 року селищна рада та виконавчий комітет працювали над виконанням плану роботи селищної ради, який мав на меті подальший розвиток територіальної громади, вирішення соціально-економічних проблем та підвищення її добробуту.
    Планування роботи органу місцевого самоврядування, це важливий етап в діяльності ради на визначений планом період. Від того, як сплановано роботу органу місцевого самоврядування, багато в чому залежить те, на стільки селищна громада виконає поставлені перед нею завдання. Але головний напрямок діяльності ради, це поліпшення рівня умов життя її мешканців. Рік, який фактично завершився, показав як здобутки так і недоліки у виконанні прийнятих селищною радою рішень.
    Проаналізувавши хід виконання спланованої роботи селищної ради на 2013 рік, хотілось би відмітити наступне.
    Сам план роботи селищної ради на 2013 рік прийнято та схвалено на черговій сесії 20 березня минулого року. Планування роботи селищної ради проводилось із врахуванням пропозицій постійних комісії селищної ради та депутатів, а робота над реалізацією плану здійснювалась у межах повноважень, визначених Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Земельного кодексу України та багато інших законодавчих актів України.
    План роботи ради селищної ради було складено з 2 розділів, а саме :
       - 1-й розділ, це основні питання, які підлягають обов’язковому розгляду на пленарних засіданнях сесій селищної ради;
       - 2-й розділ, це прийняті рішення селищної ради, які планувалось розглянути в порядку контролю за їх виконанням.;
    Крім цього, планом роботи було передбачено відповідальних осіб селищної ради та постійних комісій, на які покладено обов’язок займатись підготовкою планових питань для розгляду їх на сесії.
    Досягненню цієї мети була підпорядкована робота постійних комісій в міжсесійний період діяльності ради. За 12 місяців цього року скликано та проведено 10 засідань сесій селищної ради, у тому числі проведено 4 позачергових сесії на яких вирішувались питання по фінансуванню ремонту вулиць Червоноармійської, Шлях Леніна, з питання проїзду по вул. Леніна, про затвердження нормативно-грошової оцінки населених пунктів селищної ради, а також вносились зміни до селищного бюджету на минулий рік.
    Протягом звітного року на сесії селищної ради було підготовлено та прийнято 559 рішень, що на 100 більше в порівнянні з 2012 роком, з них за ініціативою депутатів селищної ради та постійних комісій всього – 2. З числа прийнятих рішень 128- це планові та різні питання, 431 рішень ради – питання, пов’язані із оформленням права користування земельними ділянками.
    За звітний період 5 постійних комісій селищної ради VІ скликання провели 48 засідань та розглянули понад 70 питань, не враховуючи сесійних. Комісії працювали відповідно до покладених на них повноважень.
    Під час пленарних засідань селищної ради депутатами висловлювалися різні пропозиції, критичні зауваження по питаннях, які розглядались на сесіях.    Питання, які потребували розгляду на сесії, готовились відповідними комісіями та включались до порядку денного пленарних засідань.
    Крім цього у відповідності до п.п. 11, 12 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на засіданнях постійних комісій було підтримано пропозицію про те, щоб звіти депутатів про роботу у виборчих округах, виконання ними доручень та рішень ради надавались до селищної ради в письмовому виді. На жаль після неодноразових нагадувань за перше півріччя 2013 року тільки 9 депутатів надали такий звіт до селищної ради. Хотів би нагадити ці дві статті:
    до повноважень ради належить
        11) заслуховування звітів постійних комісій, керівників виконавчих органів ради та посадових осіб, яких вона призначає або затверджує;
        12) заслуховування повідомлень депутатів про роботу в раді, виконання ними доручень ради;

    Тому я вважаю за необхідне повернутись до практики звітування депутатами про проведену роботу на засіданнях сесій селищної ради
    Як показав аналіз роботи постійних комісій, однією із самих відповідальних, як і в минулому році слід відзначити роботу комісії з питань планування бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку території та підприємництва (голова ПРИХОДЬКО Віра Володимирівна, члени комісії – Дормідонтов Віктор Анатолійович, Алєксєєва Марина Володимирівна, заступник голови - Стуліус Тетяна Анатоліївна). Цією комісією за 2013 рік було розглянуто та підготовлено на сесію більше 20 питань пов’язаних із соціально-економічним розвитком територіальної громади. Хотілося б відзначити роботу комісії з питань землекористування, архітектури та будівництва (голова комісії КОБА Володимир Васильович, члени комісії – Клочко Сергій Миколайович, Скляр Тамара Дмитрівна, Роденко Олександр Володимирович, Козуб Тетяна Миколаївна) За звітний період комісією було розглянуто та підготовлено для розгляду на сесії 431 заяву громадян та з інших питань, пов’язаних із землекористуванням на території селищної ради. В цих комісіях своєчасно проводяться засідання комісій та оформляються відповідні протоколи.
Відповідно до п.12 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 18, 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» до повноважень селищної ради відноситься заслуховування повідомлень депутатів виконанні ними доручень ради. В цьому році селищною радою, виходячи із важливості вирішення суспільних питань для селища, було заплановано до виконання депутатам 3 доручень. Нажаль деякі депутати проігнорували їх виконання.
.    Хотілося б нагадати, що депутат являється представниками інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу і зобов’язаний виконувати доручення селищної ради в межах своїх повноважень, наданих законом.
    Вважаю, що при затвердженні плану роботи селищної ради на 2014 рік необхідно буде передбачити доручення ради та їх звітування на пленарних засіданнях ради про їх виконання.
    План роботи селищної ради, який ми затвердили на 2013 рік, в частині розгляду питань на пленарних засіданнях сесій, розглянуто та виконано повністю. По кожному з них було прийнято відповідне рішення ради або розроблено заходи та визначено відповідальних по їх виконанню.
    І останнє, на що я хотів би звернути увагу, це та ситуації, яка склалась останнім часом в Україні. Нам не слід чекати чогось кращого. В селищі є дуже багато питань, які можна було б вирішити без фінансових витрат. Нас 28 депутатів селищної ради, і якщо ми хочемо, щоб селище змінило свій облік на краще, а люди повірили в те, що назад, в минуле, вороття не буде, треба кожному усвідомити, що Европа не прийде до нас наводити порядок, а самим давно почати робити добрі справи для селища.
   Тільки відповідальність, дотриманя та виконання законів приведе до розквіту нашої країни.

Січень 2014 року.

Секретар Сахновщинської
селищної ради В.І.Журавель
Переглядів: 655 | Додав: Виктор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2020
    Створити безкоштовний сайт на uCoz